• Новак
Whaline 2 парчиња Денот на Вљубените Лак за Коса Клипови 5.3 Инчен Црвено Бело Срце Косата Игли Симпатична Лак за Коса Barrettes Алигатор Клипови Модерен Коса Додатоци за Дев

Whaline 2 парчиња Денот на Вљубените Лак за Коса Клипови 5.3 Инчен Црвено Бело Срце Косата Игли Симпатична Лак за Коса

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пакетот Вклучува - 2 пакет за коса клипови со големи лакови, удобно текстура и слатко дизајн ги направи убава коса додатоци за девојки и жени.Романтични Дизајн - Нашата коса клипови се обоени во црвено и бело, украсени со црвени срца и бели точки, додека централниот дел се украсени со срце, доста симпатична и слатка, погоден за романтични настани.Голем Лак - косата клип мерки за 10 x 7.5 cm/3.9 x 3 инчи, 2 слоја лак ги прави да изгледа повеќе деликатна, и голем лак може полесно да го фати на другите' внимание, правејќи ја вашата фризура повеќе шармантна и око-фаќање.Прекрасен Подарок - Нашата исклучителна лак за коса клипови се одличен подарок за девојки и жени.Ги споделат овие убави лак клипови со твоите најдобри пријатели, ќе девојки се дефинитивно врв меѓу другите.Совршен за Денот на Вљубените, свадба, роденден и други посебни денови.Лесно да се Клип - Со алигатор клипови што ќе може лесно да клип лак за коса, едно парче за левата страна и другиот дел на десната страна, многу.Карактеристики & Придобивки : 2 парчиња лак за коса клипови во светла црвена и бела, украсени со срца и точки, мазна и мека на допир, удобен за носење, голема коса додатоци за дневни и партија употреба.Нашиот исклучителен лак за коса клипови се големи подароци за девојки и жени.Ги споделат овие убави лак клипови со твоите најдобри пријатели кога ќе излезе, ќе девојки се дефинитивно врв меѓу другите.Совршен за Денот на Вљубените, свадба, роденден и други посебни денови.Спецификации : Големина : 10 x 7.5 cm/3.9 x 3 инчен Боја : црвена, бела Пакет Вклучува : 2 x Лак за Коса Клипови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста