• Новак
Bartosi LED Божиќ Шапка Божиќ Дрво Коса Клипови Партија Cosplay Коса Barrettes Коса Додатоци за Жени и Девојки

Bartosi LED Божиќ Шапка Божиќ Дрво Коса Клипови Партија Cosplay Коса Barrettes Коса Додатоци за Жени и Девојки

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Дедо мраз шапка косата клип е направен од висок квалитет на косата клипови со LED светло, украсени Божиќ шапка и божиќ дрво, стабилен и lightweigh и удобно носење.Божиќ шапка косата клип е мека и bendable, па не се грижи за рогови кршење лесно, лесни и удобни,Популарната топла фестивал Божиќ hairpin, додадете силен атмосфера на фестивали.Божиќ коса клипови совршен за Божиќ тема партии, партијата услуги, cosplay подароци, костим партија, училишни настани, Божиќ фото кабина реквизити, ќе биде голем плус за вашиот изглед.Божиќ коса додатоци може да се користи како подарок за семејството и пријателите.Споделете ги со вашето семејство, пријателите, или деца за време на Божиќ вечера и да се забавуваат.Cosplay додатоци, ви благодариме за изборот на Bartosi божиќ hairpin.Ако имате било какви прашања во врска со нашите ирваси коса клипови , ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, и ние ќе го реши проблемот за вас додека сте задоволни.Божиќ Коса Клипови.Украсени со класичен Божиќ модели, појавување со светли бои, на barrettes се убави и полни со Божиќ чувство.Сјај Божиќ Шапка hairpin.Координирани боја колокација, нагласи високо чувство на hairpin.Прекрасна божиќ hairpin може да се користи како подарок за семејството и пријателите.Споделете ги со вашето семејство, пријателите, или деца за време на Божиќ вечера и да се забавуваат.Рачно Изработени Божиќ Коса Додатоци.Стабилен и lightweigh и удобно носење, имаат добри рѓа превенција перформанси.Алигатор клипови тело завиткан со платно за да се избегне директен контакт со губење на косата.Божиќ Коса Barrettes.Исклучителен и уникатен дизајн, тие се атрактивни во фестивал повод или со секојдневно носење.Среќен Божиќ!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста