• Новак
Ula-стил Detox Шампон. Појаснување Очисти за Нечистотија, Масло, Производ и Тврда Вода Израстоци. Да се Вратам на Супер Чиста, Мека и Освежен се Заклучува. Ослободени од P

Ula-стил Detox Шампон. Појаснување Очисти за Нечистотија, Масло, Производ и Тврда Вода Израстоци. Да се Вратам на Супер

Оценка на стоката:
DEN 2387.04

Достапност
Производот е достапен

Ula-стил Detox Шампон.Појаснување Очисти за Нечистотија, Масло, Производ и Тврда Вода Израстоци.Да се Вратам на Супер Чиста, Мека и Освежен се Заклучува.Ослободени од Parabens, Сулфати и Phthalates Mod. (5005-7775).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста