• Новак
Aland 10ML Refillable Празни Roller Ball Шише Стакло Етерично Масло Парфем Сад Зелена

Aland 10ML Refillable Празни Roller Ball Шише Стакло Етерично Масло Парфем Сад Зелена

Оценка на стоката:
DEN 52.08

Достапност
Производот е достапен

Спецификации : Ова празно шише е идеален за одржување око крем, етерични масла, парфеми масла, или на другите.Запечатување перформанси е добро, не мора да се грижите за вашиот козметика ќе се истури од.Мали димензии, лесна за носење, совршен за патување и DIY.Точка Име : Етерично Масло Шише Материјал : Пластични + Стакло + Метал Количина : 1 Pc Капацитет : 10 ML Карактеристики : Пренослив, Лесни, Патување Додаток, Празни Големина : 7.6 cm x 1,5 см/2.99" x 0.59" (Прибл.) Белешки : шишето е празен.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Етерично Масло Шише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста