• Новак
Thaweesuk Продавница 10 Парчиња 24 Жолта Ресторан Претпазливост Влажни Четка Кофа Кат Жолта Виткање Знак Комерцијални Пластика

Thaweesuk Продавница 10 Парчиња 24 Жолта Ресторан Претпазливост Влажни Четка Кофа Кат Жолта Виткање Знак Комерцијални Пластика

Оценка на стоката:
DEN 1096.80

Достапност
Производот е достапен

Easel-тип на подот знак / Огради за компактен складирање / Високо видливи, светла жолта боја / порака за Предупредување порака печатена на англиски и шпански.Набори Рамни : Поради неговата мала тежина и компактни, количка за дизајн, лесно можете да зачувувате овој влажен кат претпазливост знак кога не е во употреба.Светла Жолта : Овој влажен кат знак има светли, живописни жолта боја, што го прави исклучително видливи, дури и во високо сообраќајни гранки.Двојазичен : Овој влажен кат знак, исто така, има две-двострано за предупредување за порака која пишува "Претпазливост : Влажно Кат во двете шпански и англиски јазик, така што секој ќе може јасно да ја прочитате пораката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста