• Новак
PaperPapers ЗДРОБИ - 11X17 Книга Големина на Земјата-пријателски CARDSTOCK Хартија - Рециклирани Покрие Хартија 92C Карта на Акции Влакна Хартија - ЛЕШНИК,150-PK

PaperPapers ЗДРОБИ - 11X17 Книга Големина на Земјата-пријателски CARDSTOCK Хартија - Рециклирани Покрие Хартија 92C Карта

Оценка на стоката:
DEN 1034.40

Достапност
Производот е достапен

КРШЕТЕ, На органски и еко-пријателски хартија!Овој труд е тактилни, визуелно привлечен таа.Произведени со користење на 100% зелена енергија заедно со суровини од страна производи, пост потрошувачите рециклирани производи предизвикува овој труд да се пофали на намалување на јаглерод стапало од 20% Мали разлики може да се случи во хартија сенка, содржини и изглед, како резултат на употреба на природни суровини.Ова е неутрална сенка палета на квалитетот питу и земјата-пријателски КАРТА на АКЦИИ трудови.Известување големината или дебелината може да ја ограничи printability, проверете печатач спецификации.Крај : Необложени, Органски Суровини со суптилна визуелна влакна изглед Мала разлика може да се случи во хартија сенка, содржини и изглед, како резултат на употреба на природни суровини.КРШЕТЕ, На органски и еко-пријателски хартија!Овој труд е тактилни, визуелно привлечен лист со видливи flecks.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста