• Новак
Кармин Долготрајни, Мат Сомот Магла Кармин Наменета За Мрзливи Луѓе,Усна Форма Усна Сјај Долготрајни Лесно Да Се Во Боја,Навлажнувачки Усни Водоотпорен Усна Држи В

Кармин Долготрајни, Мат Сомот Магла Кармин Наменета За Мрзливи Луѓе,Усна Форма Усна Сјај Долготрајни Лесно Да Се Во Боја,Навлажнувачки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Траен и не е лесно да избледи : мазна и мазна кога се применува, еднаква боја, по пријава, не ја менуваат бојата, не спојуваат и не лебдат; има добра адхезија, не ќе падне и трансфер на површината на други објекти (како што се стакло); тоа може да се одржува долго време Некое време, но тоа не е тешко да се отстрани.секогаш чувајте ги вашите најатрактивните моменти, и да ти најмногу сјајна ѕвезда!.Моден тренд : Мазна на допир меѓу усните, богата во боја, долго-траен боја задржување, извонредна гламурозна боја, крем и мазна текстура, креирање на три-димензионални и полни усни, различни бои се availableattractive изглед, светла и дури и бои; тон на боја се согласува да тренд и да ги задоволува потребите на потрошувачите.Верувам дека секој потрошувач ќе падне во љубов со нашите Кармин.Бои Мат Кармин во Собата,Долготрајни Водоотпорен Усна Багра Поставите Усна Сјај,Навлажнувачки,долготрајни и Водоотпорен Водоотпорен Усна Лагер Не-splintering Smearproof Усна Лагер Усна Plumper Природни Усна Зголемување за Целосни Помек Усни Зголемување на Еластичноста Намалување на Фини Линии Хидратантен Дебели Сјај Кармин Буквар Пчели Одмор Подарок,Lip Balm Порибување Stuffer Производи, Избрани Сет.Гланц & Сите-Ден се Носат,Природни/Јасни Усна Лагер Убава,тоа глајд модели на непречено да лесно се создаде совршено полиран изглед.Усна Plumper,Усна Зголемување,Природни Plumping Усна Серум за Целосни,Хидратантен и Намалување на Фини Линии,Зголемување на Еластичност,Навлажнувачки Целосни Усна Plumping Balm за Жени Мажи Природни Lip Balm Усна Крем за Сува Испукани Усни Сите Природни Состојки за Мажи, Жени и Деца.Усна Exfoliator, Мазнење, Климатизација, Лесно Да се Примени, ги Отстранува Сува Мат Усни Лагер Молив Set - 12 Избрани Бои, Високо Пигментирани Природни Усна Шминка Меки Моливи Longwear Мат Мазна Ултра парична Казна Усна Облоги Усна Сјај за Собирање, Shimmery Усна Glosses за Жени и Девојчиња, Долготрајни Боја Усна Сјај Сет со Богата со Различни Бои, Одличен за Одмор Подароци и Роденденски Подарок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста