• Новак
COCOLEGGINGS Жените Чиста Мрежа Кавга Панталони Бикини Костим за капење Долниот Капак Ups-от

COCOLEGGINGS Жените Чиста Мрежа Кавга Панталони Бикини Костим за капење Долниот Капак Ups-от

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Повлекување На затворање.Бански мрежа прикријат панталони со широк чиста мрежа материјал, пред тај-до затворање.Еластична висока половината и директно нога дизајн ви даде leggy силуета, но уште многу покриеност.Моден појавување со бикини,едно парче костим за капење, едноставна маичка, јакни, високи потпетици, станови, итн.Направени од меки, лесни и дише ткаенина, фитили брзо далеку потење и го задржува ќе се исуши.Погоден за клубот, плажа, базен, патување, летен одмор.Повлекување на стил кој широк контура elasticized корселе што се движи со вас, и smooths од било несовршености.П1 : Дали овие панталони еластичен ?.Одговор : Да, Тие се еластичен и многу удобно.Q2 : Дали панталони имаат highwaist одговара?.Answer : Да имаат висока половината се вклопуваат тие се вклопуваат убаво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста