• Новак
EnviroCare Кралската Прецизност 3000 Type R Канистер Правосмукалка Кеси

EnviroCare Кралската Прецизност 3000 Type R Канистер Правосмукалка Кеси

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Кралската Type R Канистер Правосмукалка Кеси.Envirocare Замена Бренд. 99.7% Microfiltration. 7 кеси, 1 Microfilter Во Пакет.Работи Со : Кралската Прецизност 3000 Кралската Type R Опис : Envirocare Замена Бренд, 99.7 Microfiltration, 7 Кеси & 1 Филтер Во Пакет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста