• Новак
Замена на Дел За Чудо Колега 70305-12, 43103 Канистер Правосмукалка Кеси [6Pk] # MM1

Замена на Дел За Чудо Колега 70305-12, 43103 Канистер Правосмукалка Кеси [6Pk] MM1

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Дел Бр. # MM1. Се Вклопува Во Модели # Дизајниран Да Се Вклопуваат Во Чудо Колега Правосмукалка.Направени се од квалитетен материјал за да се задржи вакуум безбедно и во работна состојба цело време. 100% задоволство гаранција со купувањето.Ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад.Купувачот е одговорен за враќање превозот.Се Вклопува Во Модели # Дизајниран Да Се Вклопуваат Во Чудо Колега Правосмукалка Бренд : - Чудо Другар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста