• Новак
Nanuk 910 Професионални Рака Пушка/Пиштол Случај, Воена Одобрени, Водоотпорен и Shockproof - Графит & Пена Внесува (3 Дел) за 910 Nanuk Случај

Nanuk 910 Професионални Рака Пушка/Пиштол Случај, Воена Одобрени, Водоотпорен и Shockproof - Графит & Пена Внесува (3 Дел)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Внатрешни Димензии L13.2" x W9.2" x H4.1" Надворешните Димензии L14.3" x W11.1" x H4.7" Вклучува 1 слој cubed пена вметнете со база на подлога и капак пена.Водоотпорен (IP67 оценет), dustproof, shockproof Автоматско чистка вентил equalizes притисок во внатрешноста на случај кога патувате.NK-7 смола е неверојатно отпорност на NANUK случаи се дизајнирани за да преживее најтешките патување.Две Powerclaw (патентирана) тројно дејство брави моделирани во супер-тешка Најлон задржи случај безбедно користење на затворен compressive сила.Нашите Nanuk 910 Замена Пени се направени од високо-квалитет полиуретан пена, мулти-слоевит сет на индивидуализира внесува вклучува претходно постигна отстранлив слој.На трансферот и кубат слој се состои од пена плоштади дека може да се отстрани во различни конфигурации за да се приспособат на содржината на предметот.Ова решение е идеална ако се бара брз и лесен начин да се заштитат и да ги организирате вашите предмети.Nanuk 910 Пена Димензии - L 13.375" x W 9.375" x H 2.5".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста