• Новак
Casematix Водоотпорен 14 инчен Mirrorless Камера Случај Компатибилен со Nikon Z50 , Z7 Nikon z6 Дигитална Камера Тело, Nikkor Z Леќа, Ftz Планината Полнач и Додатоци , Вклучува Случај Само

Casematix Водоотпорен 14 инчен Mirrorless Камера Случај Компатибилен со Nikon Z50 , Z7 Nikon z6 Дигитална Камера Тело,

Оценка на стоката:
DEN 1665.60

Достапност
Производот е достапен

CASEMATIX 14" Водоотпорен Камера Случај Одговара на Nikon Z50 , Z7 и Nikon Z6 Mirrorless Дигитална Камера Тело , Nikkor Z Lense , FTZ Планината Адаптер и Повеќе Nikon Mirrorless Комплет Камера Додатоци.Индивидуализира Влијание Апсорбирање на Diced Пена за Внатрешни работи - Камера случај внатрешни максимално искористен простор мерки 10.5" x 7.5" x 4.25" и им овозможува на одделни прегради за да биде создадена за камерата тело и додатоци.Солиден, Воздух-Тесни, Вода-Доказ - Водоотпорен О-прстен печат брави надвор на воздух и влага, додека тешки брави држат цврсто се одржа затвори.Надворешноста е издржлив со силна структурна поддржува за да се спречи штета од капки и дробење удари.Патување-Friendly Камера Торба Случај, Безбеден Дизајн За Безбедно Транспорт и да ја Задржите Вашиот Mirrorless Nikon Камера и Додатоци Организирани - Надворешноста на случај мерки 14.0" x 11.0" x 5.5".Виткање носат справи и дизајн го прават овој случај идеален за транспорт на вашите вредни Nikon Z6 ИЛИ Nikon Z7 Mirrorless камера тело , леќи , филтри , полначи и батерии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста