• Новак
MegaGear MG1262 Некогаш сте Подготвени Кожа Камера Случај компатибилен со Panasonic Lumix DC-ZS80, DC-ZS70, DC-TZ95, DC-TZ90 - Црвена

MegaGear MG1262 Некогаш сте Подготвени Кожа Камера Случај компатибилен со Panasonic Lumix DC-ZS80, DC-ZS70, DC-TZ95, DC-TZ90

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

НАРАЧАНА FIT – На Mega Gear Премиум Кожа Камера Случај со Батерија Пристап е специјално приспособени користат висококвалитетна кожа за Panasonic Lumix DC-ZS80, DC-ZS70, DC-TZ95, DC-TZ90 модели за прецизност одговара и за покривање.ENHANCED PROTECTION – Поради својата солиден изградба и прилагодени одговара на овој случај обезбедува максимално надворешна заштита на вашиот камера против удари, прашина, оштетување и шок.Мекото внатрешниот слој на поместена ткаенина држи вашиот LCD и леќа безбедни од гребнатини, заедно со заштита на вашата камера тело.ФУНКЦИОНАЛЕН ПРИСТАП – Во "Некогаш сте Подготвени" е наменета за ефикасна фотографија и точност.Можете да пристапите до сите периферни пристаништа, карта на неговото место, со копчиња и батерија без отстранување на вашиот случај, и да го прикачите на tripod со случајот на!.УДОБЕН – Погодност карактеристики овозможи брза употреба на камерата кога е потребно, земање дека импулсивен пука е лесно како нервира горниот капак за да се отвори.Совршен за функционална патна и надворешна употреба.СТИЛСКИ ДИЗАЈН – без разлика Дали сте почетник или искусен, професионален фотограф, ќе сакате овие лесни кожа случаи на ваша страна, комбинирање на таписерии, столетните кожа стил со солиден заштита.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста