• Новак
Pelican Воздух 1557 Година Случај со Trekpack Dividers - Црна

Pelican Воздух 1557 Година Случај со Trekpack Dividers - Црна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПРЕМИУМ МУЛТИ-ЦЕЛ тежок СЛУЧАЈ : Crushproof, dustproof, вдп, универзална тежок случај за најдобра заштита и сува кутија за складирање на камерата, нурне опрема, опрема, електроника, беспилотни летала, и повеќе.Lockable и TSA одобрени.КАРАКТЕРИСТИКИ : Вдп, crushproof, и dustproof тешко случај.Pelican Воздух случаи се до 40% полесен од традиционалните случаи.Има О-Прстен печат и притисок за изедначување на вентил за да се балансираат притисок и да се задржи водата надвор.Вклучува Trekpack Dividers.ДИМЕНЗИИ (Dxšxv Инчи) : Надворешноста 19.18 x 15.79 x 10.50 Внатрешни работи 17.33 x 13.00 x 9.75 - Тежина 8.20 lbs.Произведено ВО САД : Доверливи заштита во употреба од страна на војската, нуркачи, првиот responders (пожар, полицијата, EMT) од 1976 година. За над 40 години Pelican има осмислена и направена од највлијателните заштитна случаи во светот.Pelican Воздух случаи се овозможи истиот солиден издржливост и до 40% полесен од традиционалните случаи.Pelican Воздух случаи се први во серијата на извонредни иновации инженерните од Pelican, пионерите на заштитна случаи.За над 40 години Pelican има осмислена и направена од највлијателните заштитна случаи во светот, и ние сме само за да започнете.Со Pelican Воздушна линија на случаи, ние сме редефинирање на иднината на заштита со извонреден унија на лесни и тешки.ЗАШТИТА НА АВАНТУРА.Доверени од страна на Професионалци за над 40 години.НАЈДОВЕРЛИВИТЕ ИЗБОР НА СТРУЧНИ ЛИЦА. + Индивидуализира Ентериери. + Вдп. + Crushproof.TUMBLERS и ШИШИЊА. + Екстремен Студ & Топлина Задржување. + 'Рѓосувачки Челик. + Истури Отпорни На Капакот.ШИРОК ОПСЕГ НА ГОЛЕМИНА И БОЈА ОПЦИИ. + Елита Мраз Задржување. + Екстремна Издржливост. + Лесни & Преносни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста