• Новак
Fenteer Кафе Капсула Складирање Фиока Послужавник за Ентузијазам 36, Под Држачот Кутија, Организатор & Машина Стојат, Метална Конструкција, Мазна Фиока Акција

Fenteer Кафе Капсула Складирање Фиока Послужавник за Ентузијазам 36, Под Држачот Кутија, Организатор & Машина Стојат, Метална

Оценка на стоката:
DEN 847.20

Достапност
Производот е достапен

Sliding Drawer : Изграден со лизгачки изградба,го поставите вашиот омилен pod вкус во уреден редови да го направите вашиот избор и лесно.Димензии : Овој пригоден кафе фиока зема asmallamount ofcounterspacewhilestilllargeenough да ги зачувате вашите coffeemakeron врвот : со должина од 13inches, ширина на 12.6 инчи, и висина на 2.95 инчи.Кафе капсули не се вклучени.Kitchen Organizer : функционалниот стил ви дозволува tostandthe coffeebrewerontopof на фиока.Thisholderfits во вашата кујна, dormcountertop, orofficecoffeebar.Висок Квалитет : Направен од метал, издржливи во употреба.Одржување на дизајн во mindfor вашиот почетен, ова кафе додаток ismade да трае, тешко да се пробие, и лесно да се чисти.Кафе Pod Storage : Кафе Pod Складирање Фиока ќе ги држи до 36 на вашиот омилен капсули.Дури и најтешкиот ofcoffeedrinkers ќе имаат avarietyofchoices на нивните fingertipswith thisaccessoryrack.Опис : - Кафе Pod Storage : Кафе Pod Складирање Фиока ќе ги држи до 36 на вашиот омилен капсули.Дури и најтешкиот ofcoffeedrinkers ќе имаат avarietyofchoices на нивните fingertipswith thisaccessoryrack. - Sliding Drawer : Изграден со лизгачки изградба,го поставите вашиот омилен pod вкус во уреден редови да го направите вашиот избор и лесно. - Kitchen Organizer : функционалниот стил ви дозволува tostandthe coffeebrewerontopof на фиока.Thisholderfits во вашата кујна, dormcountertop, orofficecoffeebar. - Димензии : Овој пригоден кафе фиока зема asmallamount ofcounterspacewhilestilllargeenough да ги зачувате вашите coffeemakeron врвот : со должина од 13inches, ширина на 12.6 инчи, и висина на 2.95 инчи.Кафе капсули не се вклучени. - Висок Квалитет : Направен од метал, издржливи во употреба.Одржување на дизајн во mindfor вашиот почетен, ова кафе додаток ismade да трае, тешко да се пробие, и лесно да се чисти.Спецификација : - Материјал : Метал - Size : прибл. 33x32x7.5cm/13x12.6x2.95inches - Има 36 капсули вилушка ПРВЕНСТВО и за Dolce Gusto Package Вклучува : 1 Парче Coffee Capsules Drawer Note : дозволете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста