• Новак
HDMI 25FT Кабел: 1.3 Категорија 2(Полна 1080P Способни)(Компатибилен со Xbox 360 & PS3)

HDMI 25FT Кабел: 1.3 Категорија 2(Полна 1080P Способни)(Компатибилен со Xbox 360 & PS3)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Конектори : HDMI машки да HDMI машки. 25ft Злато Позлатен за подобар квалитет.Обезбедува најпознатите сигурен сигнал за пренос за чиста слика.Целосно во согласност со HDCP да се Обезбеди највисоко ниво на сигнал квалитет.Префрлете го оценувате до 5 Gbps.High-Definition Multimedia Interface (HDMI) е првиот индустрија-поддржани, некомпресирани аудио/видео интерфејс.Овој кабел се поврзува HDMI уреди за ДВД, сателитска кутии, LCD, проектори, плазма и HDTVs.HDMI обезбедува интерфејс помеѓу било HDMI-от за аудио/видео извор, како што е set-top box приемник, DVD плеер, и A/V ресивер и аудио и/или видео монитор или проектор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста