• Новак
HX AURIZE Еластична Кабелот Затка Прилагодувач за Маска 50 Компјутери (Црна)

HX AURIZE Еластична Кабелот Затка Прилагодувач за Маска 50 Компјутери (Црна)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Еластична затка помага во одржување на маски тесни и безбедна.Лесно прилагодување на стегање на маска кабелот за напојување за да се спречи лизгање.Тие може да бидат повторно употребувани и лесно да се дезинфицираат.Погоден за повеќето расположливиот маски кабелот.Пакување од 50 кабелот не се заклучи на силиконски ви дава опција да изберете и 1 помошен капчиња куки.Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста