• Новак
2 Пакет 1U 19 Инчи Кабел Менаџер Хоризонтална Рек Планината 24 Слот Метал Прст Дуктус Жица Организатор со Капак и Монтажа Завртки за Серверот Багажник, Црна и бела(24S2P)

2 Пакет 1U 19 Инчи Кабел Менаџер Хоризонтална Рек Планината 24 Слот Метал Прст Дуктус Жица Организатор со Капак и Монтажа

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Функции : Водење на вашата кабли организирани на решетката планината.Намалување на можноста за disconnections и одржување на организација на вашите кабли.Производ Големина : H 1.75 * Д1.85 * W 19 инчи, 24 Слотови, Секој слот ширина : 0.28"; Одговара во било кој стандарден 19 рек планината, серверот во вратата, полица и повеќе.Материјал : Сите Метални, Ладно валани челик, Без Пластика, Заоблени работ , Трајни и никогаш нема да рѓа.Монтажа завртки : Секој производ, Вклучувајќи 4 групи на M6 завртки & кафез ореви за лесна инсталација.Помалку Товарни : 2 Buc прави товарни помалку за секој производ.Големина : CMB24 S2 PC.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста