• Новак
Жените Плус Големина Јакна Резервоарот Сечење на Врвот и Широк Нога Долги Панталони Jumpsuit Romper Сет 3 Дел Поставува Облека

Жените Плус Големина Јакна Резервоарот Сечење на Врвот и Широк Нога Долги Панталони Jumpsuit Romper Сет 3 Дел Поставува

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Полиестер Жена 3 Парче облека урбани секси есен зима облека сечење на врвот и висок половината панталона 3 дел џемпер поставите песна костуми за жени во собата.Тоа е погодно облека за секоја сезона.Вие само може да се носат поправете топ вест и широк нога панталони сам кога времето е жешко,или можете да го носат на сет заедно кога времето е ладно.Толку пријатна и еластичен,тоа може да се вклопи во било кој тип на жените добро.Лесно да одговара на било какви секојдневен чевли.Можете да го носат дома/појдовни.Удобно три парче сет за пролет, есен и зима.Повод : Едноставна и елегантна Женска Јакна совршена Облека за партијата, клуб, nightout, саем, коктел, вечер, настан, канцеларија, свадба, повик за секојдневно носење; Лажичка вратот резервоарот сечење на врвот со широк нога долги панталони со јакна,неформални групи за жените.Пакување : јакна + сечење на врвот + долги панталони.Жените Плус Големина Тренерки Зима, Есен со Долги ракави Отвори Пред Јакна Долго Палто Sweatshirt Jacekt, Исечете Резервоарот Врвот, Директно Долги Панталони Три Парче Поставува Облека Clubwear Design : јакна грб, полна боја, без ракави исечете резервоарот блузи, широк нога високо половината панталони со џебови; домот, шик, но sexy Size тип : плус големина со 1 X/2 X/3 X/4 X за женска дами девојки, 3 дел тренерки sweatsuits појавување одговара поставува за есен зима облека fashion Size Табелата XL Грб Биста : 41.7"/ 106cm; Половината : 33.1"/ 84cm; Колковите : 43.3"/ 110cm; Грб Должина : 58.3"/ 148cm; Панталона Должина : 46.1"/ 117cm; 2 XL Грб Биста : 44.1"/ 112cm; Половината : 35.4"/ 90cm; Колковите : 45.7"/ 116cm; Грб Должина : 58.7"/ 149cm; Панталона Должина : 46.5"/ 118cm; 3 XL Грб Биста : 46.5"/ 118cm; Половината : 37.8"/ 96cm; Колковите : 48"/ 122cm; Грб Должина : 59.1"/ 150cm; Панталона Должина : 46.9"/ 119cm; 4 XL Грб Биста : 48.8"/ 124cm; Половината : 40.2"/ 102cm; Колковите : 50.4"/ 128cm; Грб Должина : 59.4"/ 151cm; Панталона Должина : 47.2"/ 120cm; 5 XL Грб Биста : 51.2"/ 130cm; Половината : 42.5"/ 108cm; Колковите : 52.8"/ 134cm; Грб Должина : 59.8"/ 152cm; Панталона Должина : 47.6"/ 121cm;.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста