• Новак
Zexrow Xbox 360 Контролер, USB Кабелска Gamepad Џојстик со Подобрување на Двојна Вибрации и Ергономски Дизајн за Microsoft Xbox 360 & Слим & PC Windows 7/8/10(Црна)

Zexrow Xbox 360 Контролер, USB Кабелска Gamepad Џојстик со Подобрување на Двојна Вибрации и Ергономски Дизајн за Microsoft

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Ергономски дизајн и брз одговор на】новиот рамо дизајн и повеќе рационализација се справи со дизајн натпревари рацете на играчот за максимална удобност, се осигура дека ќе може да игра со часови на игра.Изградена во двоен на повратната информација со вибрации мотори прави секој хит, несреќа и експлозија повеќе се возбуди и реални, гејмерите се чувствуваат Тркалаат во дланката на раката.Неговата големина и тежина се умерени, мат справи се со цел да се спречи рака се лизга и ергономски дизајн погодни за долги игра.Барања за PC оперативен систем : WIN10, WIN8, WIN7, XP.Боја : Црна.Откако USB порта е вклучен во компјутерот, можете да почнете да играта, Обичај Xbox 360 контролори тоа е лесно да се инсталира и бара без било каков софтвер. 【Plug and Play】USB кабел е продолжен до 7.Ова е Zexrow бренд контролер и направен од страна на трети лица, фабрика, не од оригинални Microsoft бренд.Особено во дербито, снимање и спортски игри за да ви даде извонредно искуство.Ова е Zexrow бренд контролер и направен од страна на трети лица, фабрика, не од оригинални Microsoft бренд.Тоа е навистина неопходно за Xbox 360 игри играчи.Dual Вибрации функција ќе се направи игра повеќе реалноста и да биде исполнет со повеќе интереси.Plug and Play, без возач потребен е дека остварат стабилен пренос и вистински нула задоцнување.Надгради joysticks и чувствителни копчиња обезбеди играчи со прецизна контрола и брз одговор, кои во голема мера го подобрува играчкото искуство!.2 feet Requirements на PC оперативен систем : WIN10, WIN8, WIN7, XP.Жица Должина : 7.Неговата големина и тежина се умерени, мат справи се со цел да се спречи рака се лизга и ергономски дизајн погодни за долги игра. 【Користат до 4 Контролер】Zexrow Xbox 360 жичен контролер, До 4 контролори може да биде поврзана на конзола одеднаш, совршен за користење во мултиплеер игри, влезе во игра во светот се со вашите пријатели!.Боја : Black Product тежина : 281g Product Големина : 160*115*70 MM/6.8 инчи Жица Должина : 7.5 mm аудио џек, кои ви даваат најдоброто чувство на играње игри.Реагираат брзо на играчот команди без одлагање.Висок квалитет на 8-начин насочен подлога и два аналогни притисок-точка предизвикувачи ви помогне да остане во совршена контрола.Тоа е навистина неопходно за Xbox 360 игри играчи.【Широк Компатибилност】Zexrow Xbox 360 контролер е наменета за Microsoft Xbox 360 & Слим & PC (Windows 10/8/7/XP).Производ Големина : 160*115*70 MM/6.Hight-Прецизна Контрола & Брз Respone.Answer : ___________________________ NOTE : Ова е направено од страна на Трети лица производителите, наместо на Microsoft.5 mm аудио џек, кои ви даваат најдоброто чувство на играње игри.Plug and Play, без возач потребен е дека остварат стабилен пренос и вистински нула задоцнување.

Декларирани спецификации

Color:
Black

Комплементите на стоката

Веста