• Новак
Јасно Тегла Поотворени 2 Парчиња Мултифункционален Тегла Настроената со Магнет Жолта Тегла Поотворени за Постарите со Артритис Под Кабинет Тегла Настроената Магн

Јасно Тегла Поотворени 2 Парчиња Мултифункционален Тегла Настроената со Магнет Жолта Тегла Поотворени за Постарите со Артритис

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пакетот вклучува : ќе добиете еден пакет, вклучувајќи 2 парчиња на мултифункционален тегла отварачки во 2 различни големини, што е добра комбинација за да ги задоволат вашите секојдневна употреба и за замена.Сигурен материјал : овие можат да тегла отварачки се направени на квалитетот на пластични материјали со магнет, може лесно да се додадат на фрижидер, не е лесно да се скрши или да се деформира, сигурен и безбеден за употреба, така што тие може да ви послужи за долго време.Лесен за користење : вие само треба да се стави во шише настроената на капакот според соодветна големина, да се претвори во шише настроената лесно може да се отвори со печат, или да се повлече со шише настроената, штеди вашето време и труд.Повеќе usages : овие тегла шише отварачки може да се применат за различни прилики, како што се роденден забави, свадби, пензионирање, булчински врнежи, годишнина и повеќе, тие може да ви донесе убав користење на искуство.Производ димензија : тоа се 2 различни големини на овие пластични тегла шише отварачки, на големи шише настроената е за 7.9 x 4.1 инчи, малиот е прибл. 7.7 x 3.5 инчи, ве молиме потврдете големината треба пред да ја купите.Внимателен подарок : Можете да го испратите жолта и јасно тегла grippers на вашите пријатели, соседи, членови од семејството и повеќе, кои може да се покаже вашиот топло срце и добрина, на лицето кое ги прима овој подарок ќе биде многу среќен.Исклучителен дизајн : Овие магнетни тегла grippers се дизајнирани во исклучителна форма што може да се види од сликата, и дупката на врвот на производот е многу погодно за вас да се откажам.Карактеристики : Материјал : plastic Color : Голема тегла настроената : жолта Мала тегла настроената : clear Size : Голема тегла настроената : прибл. 7.9 x 4.1 inches Small тегла настроената : прибл. 7.7 x 3.5 inches Package вклучува : 2 x Тегла openers Notes : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Текстот на производот е само применува како декорација, не како трговска марка, на нашата трговска марка е Chengu.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста