• Новак
2 Парчиња Тегла Настроената Поставите Рачно Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Тегла Настроената 5-во-1 Мулти Функција Гума Може да Настроената Пивско Шише Настроена?

2 Парчиња Тегла Настроената Поставите Рачно Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Тегла Настроената 5-во-1 Мулти Функција Гума

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Топло предупредување : оваа тегла настроената е дизајниран за слаби раце, па во споредба со обичните тегла капак отварачки, тоа трае помалку сила за да ја отворите теглата капак; Ако капакот е кревка, ве молиме да обрнете внимание за да се спречи капакот од deforming.Jar настроената сет за слаби раце : ќе добиете 1 парче прилагодливи нерѓосувачки челик тегла настроената и 1 парче 5-во-1 гума капаци исклучување може да настроената, убав тегла настроената комплет може да ја отворите теглата, пиво, шише, може да, и др.; Лесно да се отвори повеќето капаци, многу пријателски за стари лица, жени и деца.Безбедно и прилагодливи : флексибилни нерѓосувачки челик тегла настроената е погодна за тегли со капаци дијаметар помеѓу 0.39 инчен/ 1 cm 4.2 инчен/ cm 10.7, заштеда на напор, лесен за употреба, безбедно, погоден за отворање шишиња со различни големини.Лесен за користење : нерѓосувачки челик заби на менгеме може да го дофати edge на тврдоглави капак на цврсто и да го држат целиот пат кога ќе се извртување; Лесно се отвора повеќето тегли со едноставна пресврт.Практичен подарок : може да настроената сет ќе го направи сладок подарок за оние со слаби раце; голем дар за мама, тато, баба, дедо; Со оваа тегла настроената сет, ти не ќе мора да се борат за да го отворите капаци со брутална сила и ќе го стори тоа со помалку напор. 2 Парчиња тегла настроената поставите рачно прилагодливи нерѓосувачки челик тегла настроената 5-во-1 мулти функција гума може да настроената пивско шише настроената капак настроената gripper за слаба страна постарите стари лица Цврсти и издржливи : На прилагодливи тегла настроената и 5-во-1 капаци исклучување може да настроената се направени од не ' рѓосувачки челик и гума соодветно, трајни, не рѓа.Големи се справи и удобен зафат се направи полесно за да го отворите шише.Не се лизга gripper подлога : Оваа корисна гума може да настроената нема да нула вашата рака со не се лизга gripper подлога, да обезбеди подобар зафат при отворање на тврдоглави, тегли, исто така, може да се примени за да се избегне лизгање кога твоите раце се навлажни, правење на вашиот живот, па многу полесно.Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик и rubber Adjustable тегла настроената големина : 19 x 3.3 cm/ 7.4 x 1.3 inch5-во-1 Гума може да настроената големина : 14.4 x 5.5 cm/ 5.6 x 2.2 inch Color : како на сликата shows Note : ве Молиме овозможи мала разлика во големината поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни прикази.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста