• Новак
DYCEM 50-1650Y Dycem Мулти-Цел, Не се Лизга Шише Настроената, 2 Дијаметар, Жолта

DYCEM 50-1650Y Dycem Мулти-Цел, Не се Лизга Шише Настроената, 2 Дијаметар, Жолта

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Куполата форма е совршено се вклопуваат за отворање на секое шишенце, обезбедува помош за горниот extremity слабост или артритис.Ви овозможува да лесно се unscrew тешки шише блузи, идеален за луѓе со слаба потпора или намалена сензација во раце.Шише настроената е 2" дијаметар со 1.25" висока купола, работи одлично со рецепт шишиња каде што треба да се собори и пресврт.Контрола е максимизиран благодарение на единствена потпора барови, и тесни печат кога затворањето е обезбедена.Не-токсични, латекс слободни, антимикробно, едноставен за користење, машина за миење садови безбедно.Опис на производот Dycem Шише Отварачки се купола во облик за удобно се вклопуваат во дланката на раката.Идеален за луѓе со слаба потпора, намалена сензација во своите раце и горниот extremity слабост.Dycem отварачки може да помогне со отворање; Медицина шишиња/Rx шишиња, Тегли, Вратата копчиња, Кабинетот на менувачот, Чешми, Пијалоци шишиња.Конус во облик на шише настроената, 2" дијаметар, жолта.Контакт Информации За Производителот 800-431-2830.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста