• Новак
ЖИЛО САД Елита Камшик Автомобил Итни Алатка Појачани Челик Автомобил Прозорец Прекинувач Чекан, сигурносен Појас Машина (Црна)

ЖИЛО САД Елита Камшик Автомобил Итни Алатка Појачани Челик Автомобил Прозорец Прекинувач Чекан, сигурносен Појас Машина

Оценка на стоката:
DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

За автомобил итна употреба.Ова не е производ кој е дизајниран да се користи како тап сила впечатлива оружје.Да се ПРЕКИНЕ И да ИЗБЕГА : стакло прекинувач работи за лесно и брзо да ви даде најдобра шанса за бегство вашето возило.На Жило само ќе се скрши калено стакло.Тоа не е наменета за да се скрши ветробрани или ламинирано стакло.ОСТАР ЖИЛЕТ сигурносен ПОЈАС МАШИНА : На Жило Елита избега алатка доаѓа со жилет-остар нож да ви помогне да се намали вашиот seatbelt ако се најдете во состојба да се ослободи нормално.СЛОБОДНА рака на рака е вклучена со купување.САД Патентиран дизајн и трговска марка регистрирана.Собрани во САД, ви благодариме за поддршка на НАС мал бизнис.Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста