• Новак
Hoover Комерцијални Лесни Ранец Вакуум, C2401,Црно-Oreck - U2000RB-1 Комерцијални, Професионални Исправена Правосмукалка, U2000RB1

Hoover Комерцијални Лесни Ранец Вакуум, C2401,Црно-Oreck - U2000RB-1 Комерцијални, Професионални Исправена Правосмукалка,

Оценка на стоката:
DEN 11052.24

Достапност
Производот е достапен

HEPA филтри, како што се вклучени во C2401 назад пак правосмукалка, и да ги елиминира до 99.Тоа значи дека алергени како што се прашина мите остатоци, грини, полен, и многу повеќе се заробени и заклучени.Прилог Комплет : Вклучува ранец, 60" позитивни заклучување црево, 38" две парче директно метални прачки, 6" пукнатина алатка, 11" турбо кат алатка, 2" прашина четка и 4" тапацир алатка.Производот 2 : Моќен, висока-брзина, избалансирани четка тек со двоен хеликс четки whirls на 6,500 ВРТЕЖИ во минута и да се движат остатоци кон вакуум влезот за чистење.Моќен, висока-брзина, избалансиран, двоен хеликс четки whirl на 6,500 вртежи во минута.4 quarts на прашина и остатоци.На C2401 може да се користи со тресат од ткаенина лагер или со еднократна хартиена кеса вметни, што ќе ви овозможи флексибилност на избори и опции кои се потребни за сестрано чистење работа.Оваа корисна правосмукалка ги чува сите од своите собираат прашина и остатоци во еден ранец канистер, што ќе ви овозможи да се исчисти без никакви пречки.Генијален топ-пополни дизајн држи моќта на максимум дури и додека торба исполнува.3 microns или помали.97% од честички 0.Една година ограничена гаранција.Производот 2 : Automatic подот на вредноста овозможува вакуум за да се движите помеѓу теписи и тврди површини без промени за рачно прилагодување.Се наоѓа речиси рамна да се под мебел.Oreck - U2000 RB-1 Комерцијални, Професионални Исправена Правосмукалка, U2000 RB1 Cog V-појас со пси моторни четка макара.Fingertip-контрола on/off switch.ВРТЕЖИ во минута Коло прекинато, исклучува моторот кога раш ролери RPMs забави.На C2401 може да го носи и до 6.Како еден-годишниот години често тежат помалку од 10 кг.Мека тркала заштита на дрво подови.Кабелот guard спречува оштетување на кабелот.Hoover Комерцијални Лесни Ранец Вакуум, C2401,Black You не треба да вакуум во болка или непријатност со Hoover C2401 Рамо Vac комерцијални ранец со правосмукалка.Производ 1 : Тивка Работа - чистење без нарушување на животната средина околу вас.Можете исто така да ги следи своите прашина капацитет со својата јасна купола капак, па тоа е лесно да се знае кога да се празни својата колекција торба.Производот 2 : Потребна Авто-Собранието., значи не на C2401 ранец вакуум!На C2401 правосмукалка, исто така, е компактен, така што ќе може да се исчисти од тесен passageways, мали простори, како и на големи површини со леснотија и удобност.Висока брзина : 5,000 - 6,500 RPMs во зависност од површината.Производ 1 : Екстра долг, 48 нога 3-жица брзи промени кабелот за напојување - да се префрлате места поретко помеѓу кожата.Производот 2 : Подадена Рака рачка има добиено Леснотијата на Користење Commendation од Артритис Фондацијата; on/off прекинувачот се наоѓа во handgrip за погодност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста