• Новак
Tendelux 200ft Долга Низа IR Илуминатор | BI18 90° LED Отворено IR Потоп Светлината за Безбедносна Камера (w/Адаптер)

Tendelux 200ft Долга Низа IR Илуминатор | BI18 90° LED Отворено IR Потоп Светлината за Безбедносна Камера (w/Адаптер)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ДО 200 FT НОЌ ВИЗИЈА - Со 18pcs 1 W висока моќност 850nm Led диоди, на 90 степен поплава се шири, парови со камерата на видео надзор 2.8/3.6/4 мм леќа.ДУРИ и ОСВЕТЛУВАЊЕ - Анти-УВ IR помине додаден филтер за намалување на жешки точки и спречување на преголема екпозиција на преден план објекти.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Подобрени материјали, CE/Ro HS/FCC уверение.Ниска одржување со вграден Cd-а photocell за автоматско ден/ноќ (off/on) switch.ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО АПЛИКАЦИИ - Стабилна IP66 водоотпорна оценка, лесна инсталација со U-заграда, rotatable за осветлување на вредноста.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ - 1 x 18 W инфраред илуминатор, 1 x plug and play 12 VDC 2 A напојување, инсталација завртки, 1 x прирачник за корисникот, гаранција 2 години и цел живот поддршка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста