• Новак
Супер Контра X 72 Pin 8 Малку Игра Картичка Кертриџ за НСВ Nintendo

Супер Контра X 72 Pin 8 Малку Игра Картичка Кертриџ за НСВ Nintendo

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : Супер Контра X 72 Pin 8 Малку Игра Картичка Кертриџ за НСВ Nintendo Карактеристики : игра картичка е погодна за 72 pin 8 малку игра систем, може да се компатибилни со NTSC и PAL формат.Употреба на PCB плоча квалитет, во оригиналната packageing на директно внесете IC производство.Повеќе стабилни перформанси, површината е појасно, подобар квалитет!Играта : Супер Контра XPackage includeds : 1 x Супер Контра X Игра Cartridge Details слики : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста