• Новак
Голема Небото 87 Се Тркалаат

Голема Небото 87 Се Тркалаат

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Компактен дизајн со електронски постигнувајќи го прави идеален за деца и млади.Собрани Димензија : 87" x 20. 5" x 47. 625".Едно парче цврст изградба спортови градилиште со засилен дрво нозе за дополнителна издржливост и поддршка.Карактеристики изградена-во автоматско топката се врати систем и здрав ABS сензор постигнувајќи прстени за да го издржат интензивна игра натпревар по натпревар.Електронски стрелец на првенството со аркадна звучни ефекти дава автентични аркадни игри искуство.Лесен пристап push копчето контроли за да започнете или да го ресетирате игра во секунди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Христијанската Култура - Играта на Христијанскиот Разговори. Забава & Мисла-предизвикување Разговор Стартери За Бога, Христијанството

DEN 383.76

Неконкурентното игра за да предизвика значајни разговори за Бога и Христијанството 103 забава и мислапр�

Веста