• Новак
Славен Модел Д- (Минус) Лесни Игри Глувчето, Мат Црна (GLO-MS-СМ-MB)

Славен Модел Д- (Минус) Лесни Игри Глувчето, Мат Црна (GLO-MS-СМ-MB)

Оценка на стоката:
DEN 2039.76

Достапност
Производот е достапен

ГОЛЕМИНА и СТИЛ : Ергономски ultralight тежина игри глувчето идеален за [МАЛ кон СРЕДЕН] раце.Изграден за брзина, контрола и удобност.УЛТРА ФЛЕКСИБИЛЕН КАБЕЛ : Нашата Плетенка 'се Вознесе' Мозок е толку светло, што го произведува влечи-бесплатен безжичен се чувствуваат.ГЛУВЧЕТО НОЗЕ : Нашата Славна Ролери се 100% чиста Девица PTFE дека ќе планирам како ножеви на мраз.E-СПОРТ за ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : 6-Чекор DPI, светлосни ефекти, избирачките стапка, лифт-off растојанието, кликнете/скролувајте брзина, 6 копчиња со макро поддршка, и повеќе.БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА : 180-Ден Замена Гаранција + 2 годишна Гаранција - Ако нешто се случува, едноставно контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка и ќе добиете брз одговор од нашите претставници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста