• Новак
Festnight HXSJ H300 USB Кабелска Игри Глувчето Ергономски Глушец со Светлото за Дишење 5500DPI 7 Копчиња за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

Festnight HXSJ H300 USB Кабелска Игри Глувчето Ергономски Глушец со Светлото за Дишење 5500DPI 7 Копчиња за персонален

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Светлото за дишење на 7 бои носи корисникот кул играта играње искуство. 7 копчиња за полесно работење, оган копче за троен напад.Ткаени најлон линија на двојна бои со анти-статички електромагнетни прстен, трајни и анти-мешање. 5 прилагодливи DPI за избор, повеќе слободно контрола.Ергономски површина, удобно рака чувство, го намалува заморот.Ова е гејмерски глушец со 7 копчиња и дишењето светла на 7 бои.Таа е погодна за игра љубовник за тоа има оган за скролување за да се обезбеди троен напад.Ергономски површината намалување на рака замор и 5 прилагодливи DPI за да изберете, ова глувчето ќе го направи вашата игра играње искуство повеќе пријатни.Спецификација : Копче количина : 7 Резолуција : 1000 DPI, 1600 DPI, 2400 DPI, 3200 ,5500 DPI(прилагодливи) Копчето живот : 10 милиони Напон оценка / електрична струја : DC 5 V / 100m A USB верзија : 2.0 Копчиња : Лево, Десно, Скролувајте Тркала, DPI, Оган Клуч, Однапред, Повлекување Светлина ефект : шарени Компатибилен : За Windows 7 / 8 / 10/2000 / XP / Vista, за Mac OS или најновите.Боја : Црна+Црвено Материјал : ABS Кабел должина : 140cm Објект големина на : 13.0 * 8.5 * 4.0 см (L * W * H) Точка тежина : 139.0 g Пакет големина : 13.5 * 11.0 * 4.5 см (L * W * H) Пакет тежина : 171.0 g Пакет листа : 1 x Гејмерски глушец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста