• Новак
Logitech G603 LIGHTSPEED Безжична Игри Глувчето, ХЕРОЈ 12K Сензор, 12,000 DPI, Лесни, 6 Програмабилни Копчиња, 500h на животниот Век на Батеријата, На-Табла Меморија, PC/Mac - Црна

Logitech G603 LIGHTSPEED Безжична Игри Глувчето, ХЕРОЈ 12K Сензор, 12,000 DPI, Лесни, 6 Програмабилни Копчиња, 500h на

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Следната генерација ХЕРОЈ оптички сензор за незаменлива перформанси и моќ ефикасност доставување 500 часа нон-стоп играње.АА батерии се потребни.Напредни LIGHTSPEED безжична технологија за супер-брз 1 ms време на одговор и побрзо од wired перформанси.Поврзување на повеќе уреди со користење или на LIGHTSPEED или Bluetooth и лесно да префрлате помеѓу двајца со притискање на едно копче.Изграден за удобност со ергономски дизајнирана, со лесни, contoured тело.Прилагодете тежина со користење на една или две батерии. 6 програмабилни копчиња и на-табла меморија за зачувување на вашите омилени прилагодувања.Работи со КОМПЈУТЕР, Mac, таблети со Android и i OS.G603 е следната генерација на игри глувчето за безжична светот.Тој има нов ХЕРОЈ сензор за незаменлива перформанси со до 10x батеријата ефикасност во споредба со претходни генерации.Тоа, исто така, вклучува LIGHTSPEED технологија која обезбедува незаменлива безжична перформанси надминувањето на жичен игри глувци.G603 да се поврзете со повеќе уреди и лесно да префрлате помеѓу перформанси начини за персонализација на искуство.Потребно : Windows 7 или понов , mac OS 10.11 или подоцна , Android 3.2 или подоцна Хром.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста