• Новак
Adamarker Покритие за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Случај Двоен Слој 2in1 Јасно Транспарентен Капак Хибрид Браник Shockproof Случај (Црна)

Adamarker Покритие за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Случај Двоен Слој 2in1 Јасно Транспарентен Капак Хибрид Браник Shockproof

Оценка на стоката:
DEN 919.20

Достапност
Производот е достапен

Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 9. Полно тело покриеност заштита, мазна површина обезбедува удобен зафат.Кристално Јасен Случај : Интензивна транспарентност покажува исклучи телефонот е оригиналниот дизајн и боја, држи вашиот Уред компактен и елегантен.Оваа Xiaomi Redmi Забелешка 9 случај се состои од два дела, пред тврда пластика школка и транспарентен капак обезбеди повеќе заштита за вашиот телефон, заштитата на вашиот телефон од гребење, удари, удари, прашина.Удобно, лесен, елегантен дизајн кој го штити без додавање на големо и високо-рабовите дизајн за екран заштита.Флексибилни и издржливи материјали нуди услужни и удобен зафат, тешко назад дава вашиот телефон предната и задната целосна заштита.Совршен Подарок.Ова јасно задниот поклопец навистина слатка романтична подарок за вашите семејства, ќерка, пријателка, сопруга, пријатели на роденден или Божиќ.Специјално shockproof случај наменета за Xiaomi Redmi Белешка 9, а не и за сите други уреди. 2in1 тешки тешки shockproof случај.Дизајн и Функции : Кристално Јасен Случај : Интензивна транспарентност покажува исклучи телефонот е оригиналниот дизајн и боја, држи вашиот уред компактен и елегантен.Случајот има одлична мека TPU браник и тврд пластичен капак, на работ на работ покриеност влијание, шок и прашина заштита.Двоен слој заштита со exchangeable надворешниот слој на заштитник на вашиот телефон.Совршено се вклопи во вашиот телефон, да обезбеди 360 степени целосна заштита, заштитата на вашиот телефон од намалувањето, шокантна и гребење.Едноставен за инсталација и отстранување.Пакет содржина : 1 * Транспарентна телефон случај за Xiaomi Redmi Забелешка 9. Одличен за По-продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста