• Новак
Домашно Милениче Птица Џвакање Играчка Папагал Parakeet Каснувања Слама Топката Бел Кафез Виси Играчка Ублажи Играчки Нови Објавен

Домашно Милениче Птица Џвакање Играчка Папагал Parakeet Каснувања Слама Топката Бел Кафез Виси Играчка Ублажи Играчки Нови

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Направен од природни Слама и дрво,не-токсични материјали,издржливи.Идеална играчка дизајниран за вашиот малку пријатели да се џвака, се искачи,спојки,фатете и залак.Тоа е идеално место за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно да го инсталирате во кафез или надвор од кафезот. 7 инчи долг; Целосна слама/слама cuttlefish коска/слама пипер дрво.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат. 7 инчи долг; Целосна слама/слама cuttlefish коска/слама пипер дрво.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста