• Новак
chencong Дива Птица FeederPlastic WaterproofFeederIndoorParakeets (Зелен)

chencong Дива Птица FeederPlastic WaterproofFeederIndoorParakeets (Зелен)

Оценка на стоката:
DEN 1056.00

Достапност
Производот е достапен

СТИЛ на ДИЗАЈН : Пластични Материјали Може да се Зголеми На Производи Способноста На Водоотпорен.МАТЕРИЈАЛ : Пластика-светлина, Хемиски Стабилна И Не ' Рѓа, Добра Отпорност,Добра Транспарентност И Отпорност на Абење, Добра Изолација, Низок коефициент на Топлинска Спроводливост, Генерален Калапи, Добро Боење.Се Надеваме Дека Ќе Растат Со Вас, За Да Биде Верен Партнер, Обезбедување Професионални И Интимни Услуга За Вас.ДИМЕНЗИИ : 25*22cm.ФУНКЦИЈА : Мал Животните Внесувач, Држете Храна, Зеленчук, Овошје.НА ОСОБИНА : едноставен за инсталација и употреба, Може да се користи за да се skewer храна или како хранењето играчка за вашето папагали, Лесно креирање на свеж зеленчук, овошје или леб, Погоден за budgies, parakeets и други птици, исто така погоден за хрчаци, chinchillas и други мали животни.МАТЕРИЈАЛ : Пластични Водоотпорен-светлина, хемиски стабилна и не ' рѓа, Добра отпорност,Добра транспарентност и отпорност на абење, Добра изолација, низок коефициент на топлинска спроводливост, Генерален калапи, добро боење.ПОВОД : Тремот, Дома, Отворен, Затворен, Патио.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста