• Новак
JOYIN Изградба Работник Костим Улога Игра Алатка Играчки во Собата за 3-6 Години Деца, Голем Образовен Играчка Подарок за Божиќ ноќ на Вештерките и Роденден

JOYIN Изградба Работник Костим Улога Игра Алатка Играчки во Собата за 3-6 Години Деца, Голем Образовен Играчка Подарок

Оценка на стоката:
DEN 647.76

Достапност
Производот е достапен

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Вредни Костим Улога Игра Алатки Постави за Деца вклучувајќи ги и изградба-работник костим, тешко шапка и на разни пластични tools.АЛАТКИ ВКЛУЧУВА : Портокал Вест, тешко капа, очила, маски, чекан, го видов, spanner, plier, завртка, орев, завртка возачот и плоча со дупки.ВИСОК-КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив ткаенини и материјали.Подготвени за долго време се користи.ПОДАРОК ЗА ДЕЦА на возраст 3-6 : Со Безбедност-Тест-Одобрени и 100% Не-Токсични материјали, тоа не е само прекрасна, но безбедно подарок за вашите деца, за нивниот роденден или претстојниот Божиќ.КУПИ СО ДОВЕРБА : Ако оној што сте го добиле не успеваат да работат, "Контактирајте со Продавачот" и ние ќе ви вратат или брод ќе замена.Ние стоиме зад нашите Производи!.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Вредни Костим Улога Игра Поставите вклучувајќи градежни-работник костим, тешко шапка, и разни пластични tools.ВКЛУЧУВА : Портокал Вест, тешко капа, очила, маски, чекан, го видов, spanner, plier, завртка, орев, шрафцигер, и плоча со дупки.ВИСОК-КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив ткаенини и материјали.Подготвени за долго време се користи.ПОДАРОК ЗА ДЕЦА на возраст 3-6 : Со Безбедност-Тест-Одобрени и 100% Не-Токсични материјали, тоа не е само прекрасна, но безбедно подарок за вашите деца, за нивниот роденден или претстојниот Божиќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста