• Новак
Nordyne 903758 Замена Ignitor Комплет

Nordyne 903758 Замена Ignitor Комплет

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

пакет висина : 7.62 cm.пакет должина : 13.97 cm.пакет ширина : 8.636 cm.Тип на производ : ГОЛЕМИ ДОМАШНИ АПАРАТИ.Опис на производот Во Nortek Глобалната HVAC, ние производство греење и воздухот системи за само за секоја апликација што може да се замисли.Ние топлина, кул и состојба на воздухот во произведен домови, милион долари конаци и големи комерцијални објекти.Од Производителот Оваа печка ignitor комплет доаѓа со топла површина ignitor, заградата, приклучокот, навртки, и два керамички жица ореви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста