• Новак
SUOFEILAIMU-ZHOU HN506217 Имајќи Без Кафез 506217 mm (10 Парчиња) Целосно се Надополнуваат Подготвени Куп Игли Валчести Лежишта со Отворени Краеви HN 506217

SUOFEILAIMU-ZHOU HN506217 Имајќи Без Кафез 506217 mm (10 Парчиња) Целосно се Надополнуваат Подготвени Куп Игли Валчести

Оценка на стоката:
DEN 4090.56

Достапност
Производот е достапен

Модел : HN506217; Type : FULL Дополнуваат Подготвени Куп Игли Валчести.Внатрешен Дијаметар : 50 mm; Надворешниот Дијаметар : 62 mm; Дебелина : 17 мм.Количина : 1 Објект = 10 КОМПЈУТЕРИ; Материјали : ЧЕЛИК.Површина Грубост : Ra 0.05; Премази : Хром Челик.Структура : Игли валчести; Вртежи Капацитет : Без Кафез.Целосна дополнуваат подготвени куп игли валчести лежишта имаат максимален број на игла ролки и затоа нудат крајно високо оптоварување на капацитет на носивост во рамките на многу мал дизајн плик.Сепак, нивната употреба при високи брзини е ограничен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста