• Новак
Нова Уметност Калај Знак Гроздобер Ретро Метал Калај Знак Погоден за Домашни Кафе Бар, Паб на Пиво Ѕид Декорација 8x12 Инчи

Нова Уметност Калај Знак Гроздобер Ретро Метал Калај Знак Погоден за Домашни Кафе Бар, Паб на Пиво Ѕид Декорација 8x12

Оценка на стоката:
DEN 1466.40

Достапност
Производот е достапен

Боја : Како на фотографии е прикажано.Материјал : алуминиумски лимови, метал.Големина : Прибл. 20 * 30cm/ 7.87 * 11.81 инчен(L * W).Дупка со Дијаметар : За 0.3 цм/ 0.12 инч.Водоотпорен, Не-отсјај, Чисти, едноставни и Colorfast.- Креативни, договорената, модерен дизајн.Го прави Совршен Подарок : овие Смешни,ретро И Модерен Знаци Се Совршен Подарок за Да се Даде За Речиси Секоја Прилика.Оваа калај знак гроздобер декоративни слика е изработена со преклопени рабови за безбедност и стабилност.Таа е погодна за многу места, како што се бар, кафуле, трпезарија, билијард куќа, хотел, клуб ѕид декорација, создавање на договорената но модерен атмосфера.Description This декоративни класично сликарство е направен со преклопени рабови за безбедност и стабилност.Таа е погодна за многу места, како што се бар, кафуле, трпезарија, базен куќа, хотел, клуб, итн.На калај знак е само една од стотиците на висок квалитет на ѕид décor производи понудени за да ви помогне да ги красат во свој уникатен стил.Карактеристики - Боја : Како на слики прикажани.- Материјал : алуминиумски лимови, метал.- Големина : Прибл. 20 * 30cm/ 7.87 * 11.81 инчен(L * W).- Дупка со Дијаметар : За 0.3 цм/ 0.12 инч.- Водоотпорен, Не-отсјај, Чисти, едноставни и Colorfast.- Креативни, договорената, модерен дизајн.- Четири мали пре-drilled дупки во секој агол на оваа слика, може да се монтира на ѕид од страна на ноктите на 4 агли или двострано лента или bluкапи.- Може да се стави во меса, или висат на ѕидот.- Оваа калај знак гроздобер декоративни слика е изработена со преклопени рабови за безбедност и стабилност.- Таа е погодна за многу места, како што се бар, кафуле, трпезарија, билијард куќа, хотел, клуб ѕид декорација, создавање на договорената но модерен атмосфера.- Метал слики се појави да имаат ефект на ' рѓа, тоа е печатена копија, навистина не rusty.- Answer : ___________________________ Note : Ова е пост направени од tinplate материјал, некои цртежи се појави да имаат ефект на ' рѓа, тоа е печатена копија, навистина не rusty.Поради светлина, боја може да се покаже малку поинаква.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста