• Новак
4 Парчиња Индустриски Дрвена Рачка на Ѕидот Виси Комбинација Опрема Тркала Поставени одговара за Индустриски Стил Дома Декорација Подарок

4 Парчиња Индустриски Дрвена Рачка на Ѕидот Виси Комбинација Опрема Тркала Поставени одговара за Индустриски Стил Дома

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

¡¾Easy да се Инсталира¡¿ Тој е дизајниран да бидат обесени на ѕидот.ќе¡ќе биде во можност да се откажам тоа со едноставна чекан и ноктите во секунди. ¡¾Wide Апликација ¡¿ Погоден за домашни, кафе, продавница, кафуле, паб ѕид декорација.Добар почеток украс, може да биде подарок за вашите пријатели. ¡¾Premium Материјал¡¿ На Гроздобер опрема воланот е изработен од дрво со добро-метални заврши, тоа е добро стокмено, привлечни, дури и кога се гледа одблизу.Тоа не само што изгледа како вистински метал опрема, но исто така и лесни за преносни движат и виси. ¡¾Vintage Steampunk Стил¡¿Steampunk стил опрема ќе додадете некои гроздобер чувствуваат на вашиот ѕид, донесе повеќе Индустриски чувствуваат и дишат нов живот во вашиот дом d¦кор со овој шик & модерен стил декорација. ¡¾Perfect Декорација¡¿Погоден за Куќа, бар,кафуле, соба, ѕид, кафетерија, ресторан, уметност коридор, продавница, уметност, бизнис, изложбен салон,кафуле,паб ѕид декорација.Уникатен homewarming подарок за вашиот кул пријатели и семејства.Опис : Сосема нов и висок quality Vintage steampunk style Material : Wooden Package Вклучува : 4 Парчиња Дрвени Gear Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста