• Новак
Stupell Индустрии Модерна Зебра Портрет Шарени Шема Safari на Животните, Дизајниран од страна на Софи 6 Платно Ѕид Уметност, 24 x 30, Бела

Stupell Индустрии Модерна Зебра Портрет Шарени Шема Safari на Животните, Дизајниран од страна на Софи 6 Платно Ѕид Уметност,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Димензии : 24 х 1.5 x 30 Инчи.Подготвен да се Откажам - Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде убава уметност прикажува од потпрена и дели на нови уметнички дела против вашите ѕидови.Совршен за празни shelving или mantels, без инсталација или расчистување е потребно.Нашите протегала платно е создадена со највисоките стандарди.Ние ги користиме само со највисок квалитет мастила и платно на нашите во куќата на принтери Mimaki, а потоа рака се намали и да се водат секое парче над 1.5 инчи дебела дрвена рамка за бесење.Произведено Во САД.Дизајн со Софи 6. Со гордост се направени во САД, Нашите протегала платно е создадена со највисоките стандарди.Ние ги користиме само со највисок квалитет мастила и платно на нашите во куќата на принтери Mimaki, а потоа рака се намали и да се водат секое парче над 1.5 инчи дебела дрвена рамка за бесење.Уметноста доаѓа подготвен да се откажам без инсталација е потребно.Да не зборуваме, во овој големина, тоа е сигурно да се биде фокусна точка на секоја соба!Stupell Индустрии е обезбедување на квалитет на ѕид уметност и украсни додатоци за повеќе од четириесет години.Stupell производи се движат од платно ѕид уметност, дрво ѕид уметност, и врамени giclée уметност во спектар на теми, медиуми и големини.Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционално, или бебето ѕид уметност и дома декор е направена со најголема грижа и нега.Сите наши производи се со гордост се направени во САД, и се донесе на живот на нашите капацитети во Џонстон, РИ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста