• Новак
Tollyee Селски Бело Дрво Знак Гроздобер Ѕид Плоча Припаѓаат Дома Потресени Изгледа Дрвени Знак Ѕид Pediments Виси Уметност Дома Декор за Farmhouse Вратата на Дворот Тремот Бож?

Tollyee Селски Бело Дрво Знак Гроздобер Ѕид Плоча Припаѓаат Дома Потресени Изгледа Дрвени Знак Ѕид Pediments Виси Уметност

Оценка на стоката:
DEN 599.76

Достапност
Производот е достапен

✔【Премиум Материјалот】 : дрво знак е направен од висок квалитет на дрвен материјал кој е лесен, odourless и траат доволно долго време за внатрешна и надворешна употреба. ✔【За Димензија】 : дрво знак има два вида на големината за да изберете од, двете од нив се идеална големина како исклучителна домашна декорација.Ве молиме имајте во предвид дека моделот е една страна се печатат. ✔【Лесна Инсталација】 : Супер лесно да се откажам дрво знак на ѕид, на врата, врата, оградата и прозорец.Земете една минута за да се направи вашиот дом или продавница повеќе топло и елегантен. ✔【Повеќе Апликација】 : Најдобар украс за домот, кујна, купатило, градина, двор, тремот, farmhouse, кабината, куќа, плажа куќа, перална, чување, кафуле, ресторан и бар. ✔【Најдобар Подарок】 : Не само најдобрите подароци за мама, тато, пријатели, деца и кои ви се љубовта.Но, исто така, една прекрасна идеја за housewarming, роденден, годишнина, свадба, Божиќ и каде што љубовта е потребно.Премиум Материјал : рустикален дрво знак е направен од висок квалитет на дрвен материјал кој е лесен, odourless и траат доволно долго време за внатрешна и надворешна употреба.За Димензија : дрво знак има два вида на големината за да изберете од : 10x12 инчи(25x30cm) и 16x20 инчи(40x50cm).Двете од нив се идеална големина како исклучителна домашна декорација.Ве молиме имајте во предвид дека моделот е еден страна печатени наместо рачно насликана.Лесен за Инсталација : Супер лесно да се откажам дрво знак на ѕид, на врата, врата, оградата и прозорец.Земете една минута за да се заврши процесот на инсталација за да се направи вашиот дом или продавница повеќе топло и елегантен.Повеќе Апликација : Најдобар украс за домот, кујна, купатило, перење, градина, двор, тремот, farmhouse, кабината, куќа, плажа куќа, продавница, кафуле, ресторан и бар.Не само најдобрите подароци за мама, тато, баба и дедо, сестра, брат, вујко, пријатели, деца и кои ви се љубовта.Но, исто така, една прекрасна идеја за housewarming, роденден, годишнина, прослава, свадба, зимски празници, Божик, нова година и каде што љубовта е потребно.Гаранција : Ние обезбеди пари гаранција.Ако производот ќе добие е оштетен, ние ќе се направи реконструкција на вас или ја за слободни.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста