• Новак
Bolaz Љубов Расположение Ѕид Pediments Плакета во Знак Виси на Вратата Знак Божиќ Плакета Подарок за Пред Тремот Дома Декор 6x11 инчи

Bolaz Љубов Расположение Ѕид Pediments Плакета во Знак Виси на Вратата Знак Божиќ Плакета Подарок за Пред Тремот Дома Декор

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Висок квалитет на печатење на ПВЦ да се реализира светла боја, вода доказ, траен ефект.Совршен знак за внатрешна и надворешна виси.Големина 11 x 6 инчи.Голема големина доволно за да бидат забележани од страна на семејството и на гостите.Вклучува виси јаже.Лесно да висат на ѕидот со овој виси јаже.Костим за внатрешна отворено за домашна употреба.Можете да ја обеси на влезната врата, соба вратата, кафуле, ресторан, ѕид позиција во близина на влезот.Мала тежина Плакета, лесно да се види и убав за дома декор.Тоа ќе биде совршен подарок за семејството и пријателите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста