• Новак
Сирена Скали Една Банда Toggle Декоратор Светлина Switch Ѕид Плоча Штекер Покритие за Домашна Кујна, Спална соба

Сирена Скали Една Банда Toggle Декоратор Светлина Switch Ѕид Плоча Штекер Покритие за Домашна Кујна, Спална соба

Оценка на стоката:
DEN 215.04

Достапност
Производот е достапен

1 Банда Еден Toggle Се Префрлите На Плоча Направен Од Поликарбонат Термопластични Која Е Силна Лесни И Издржливи.Вклучете Плоча дизајн Сирена Скали,Лесна Замена За Било која Една Банда се Префрлите Ѕид Плоча На Истите димензии.Да Се Ослободи Од Оние Здодевни Ѕид Плочи И Зачин До Вас Дома Со Нашите Плоча Декоративни Печатени Switch Плочи.Мазно Лице И Заоблени Рабови Се Спротивстави На Прашина Акумулација Исти Завртки Се Вклучени,Лесно Да Се Инсталира.Совршен со оркестарот/USB/GFCI receptacle, за да се префрлате/рокер светлина прекинувач, dimmer, тајмер, и многу повеќе.Големина : Стандард Големина | Боја : Еден Toggle Switch Plate2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста