• Новак
JC SPORTLINE Карбонски Влакна Пред Фендер Трим Перки и Задниот Браник се Пропустливи Топки одговара на Мерцедес Бенц C43 C63 Седан 2014-2017

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Пред Фендер Трим Перки и Задниот Браник се Пропустливи Топки одговара на Мерцедес Бенц C43

Оценка на стоката:
DEN 11598.96

Достапност
Производот е достапен

✔Материјал : Јаглерод влакна,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали кои ги исполнуваат барањата на пазарот и патот употреба прописи. ✔Fitment : Одговара за C43 C63 AMG Седан Со 4 Врати 2014 2015 2016 2017. ✔Инсталација : Инсталиран од страна на самолепливи ленти. ✔Пакет : 2 ПАРЧИЊА Задниот Браник Отвори Перки+2 ПАРЧИЊА Пред Фендер Лажичка Отвори во Светот. ✔Додадете страна фендер намали и задниот браник се пропустливи да се подобри изгледот на спортот и перформанси.FITMENT : за Мерцедес Бенц C43 C63 AMG Седан Со 4 Врати 2014for Мерцедес Бенц C43 C63 AMG Седан Со 4 Врати 2015for Мерцедес Бенц C43 C63 AMG Седан Со 4 Врати 2016for Мерцедес Бенц C43 C63 AMG Седан Со 4 Врати 2017.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста