• Новак
Потковица Лопата, Лесни Потковица Клип Лопата, Чиста Природна Манган Челик Трајни производи за Коњ Потковица Трим

Потковица Лопата, Лесни Потковица Клип Лопата, Чиста Природна Манган Челик Трајни производи за Коњ Потковица Трим

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Остар нож, погоден за големи животни и фарми, исто така може да го користите дома одгледување.Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Донесува упатство фалсификување, борбата против третман, опремени со дрвена рачка за да скратите hoof повеќе спаси труд.Направен од чисто природни манган челик, силни и издржливи, долг животен век.Професионална изработка, одлични карактеристики, висока сигурност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста