• Новак
10 Вратите Контрола на Пристап на Портата Системи 600lbs Магнетна Брава 110-240V Моќ Кутија RFID Читач Притисни Ecoit Копчето RFID Keyfods

10 Вратите Контрола на Пристап на Портата Системи 600lbs Магнетна Брава 110-240V Моќ Кутија RFID Читач Притисни Ecoit Копчето

Оценка на стоката:
DEN 935.76

Достапност
Производот е достапен

Контрола на 10 се врати, се во вратата од swiping картичка, и да се извлече вратата со копче,Продавница за Влез евиденција.Контрола на меморијата до 20.000 корисник / до 100.000 логови.За автоматско Отворање/Затворање на било претходно поставено време во текот на секој ден.Поддршка ", кој" може да внесете која врата во одредено време, Овластени за контрола на пристап.Текст Формат на Reader L : Wiegand 26/Wiegand34 (Сите читач на картички со компатибилен протокол, RFID/Mifare/HID).Електричен и Магнетен Заклучување(280kg држи Сила),Безбедна Заклучување Решенија, контрола на Пристап, Заклучување & Влез Уреди.Мрежата за комуникација преку TCP/IP.Софтвер Поддржувала на Базата на податоци : Пристап & SQL Server.Поддршка win7/win8/win10 32 и 64 битни систем.Ние обезбеди видео водич+Детали жица дијаграм, па лесно може да се подесување на Системот, исто така, обезбеди живеат поддршка.Ние ќе направиме се изразат испорака за вас, земете 6-9 дена нормално во САД.Пакетот вклучува : 10pcs RFID Читач(Вода Доказ)2 парчиња 4 врати Access-Control Panel1pc 2 врати Access-Control-Panel10pcs Електрични Магнетна Брава(600lbs држи Сила)3 еез Напојување Кутија(110-240 V текст, 5 A излез, за да моќ на целиот систем, исто така, како и кабинет за контрола над одбор)10pcs Притисни за да Излезете button100pcs RFID Keyfods 100pcs RFID Cards1 pc англиски јазик прирачник за корисникот+Софтвер+Vedio водич CDPower Снабдување Кутија Спецификации : Моќ:60 W, Номинална Струја:5 AInput Напон:110 V-240 V,Излезен Напон:12 VDC(11-14 V може да бидат фино подесени)Боја на кутијата:black Size од кутијата:279mm * 234mm * 67mm2 Вратата Access Control Panel Тема : Контрола 2 вратата,се во страна swiping картичката и да се извлече вратата од button Door контролирани : 2 Support 2 readers Control на меморијата до 20.000 корисник / до 100.000 настан buffers Network комуникација преку TCP/IP 4 Вратата Access Control Panel Тема : Контрола на 4 вратата,се во страна swiping картичката и да се извлече вратата од button Door контролирани : 4 Support 4 readers Control на меморијата до 20.000 корисник / до 100.000 настан buffers Network комуникација преку TCP/IPThe RFID Близина Читателот : Големина : 102*43*16(mm)Помалку од 0.2 вториот Одговор Брзина,5-10cm Близина Range Built-Антена& LED & Гласно Говорник (Ѕвончето) DC 9 V-16 V Работен Напон.Стандард 12 V,70m A Работи Current It е Вода-Доказ Електрични Магнетна брава : Тоа е Високо-перформанси 280kg Држи Сила електрични магнетна брава што одговараат за многу пристап на системот за контрола.КООРДИНАТОР Mode-(Заклучени додека се снабдува со енергија)Тестирање : 1000000 пати стареење test Suitable За : Дрвена Врата, Метална Врата, итн.Безбедност функција : Вграден-во напонски скок стабилизатор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста