• Новак
Krator LED Hitch Светлина Кочница Обратна Сигнал Светлина за Камиони Приколка ЏИП 2 Приемник + KapscoMoto Keychain

Krator LED Hitch Светлина Кочница Обратна Сигнал Светлина за Камиони Приколка ЏИП 2 Приемник + KapscoMoto Keychain

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Забавува Hitch Протезата со Интегрирана Сопирачка Светлина, Водење Светлина, Обратна Светлина и да се Сврти Сигнали.Доаѓа со ON/OFF копче на задниот дел на hitch светлина.Материјал : ABS Пластика.Вклучува Kapsco Moto Мека Гума Keychain.Големина : 7.8" x 3.2" x 3".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста