• Новак
ТОЈОТА Вистински Hitch Маска

ТОЈОТА Вистински Hitch Маска

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

2002-2013 4 Runner, 2007-2014 FJ Cruiser, 2002-2013 Highlander, 2006-2013 Highlander ХВ, 2002-2011 Land Cruiser, 2006-2012 RAV4, 2002-2014 Sequoia, 2002-2014 Такома, 2002-2014 Тундра.Висок квалитет на ОЕМ замена тојота дел.Вистински Тојота Hitch Капак.Поддржан од 1 година или 12k гаранција која некогаш доаѓа во прв план.Вистински Тојота Производ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста