• Новак
NFL San Francisco 49ers Метал Hitch Маска, Црна, 2 Плоштад Тип III Hitch Маска

NFL San Francisco 49ers Метал Hitch Маска, Црна, 2 Плоштад Тип III Hitch Маска

Оценка на стоката:
DEN 597.36

Достапност
Производот е достапен

Одговара на сите 2 in.Class III hitches за сигурна инсталација. 3-D моделирани дизајн јасно да се нагласи тим логото.Се применуваат стандардни возило восок да се задржи амблем изгледате одлично за годините што доаѓаат.Hitch Pin-От Не Се Вклучени.Одговара Тип : Универзална Одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста