• Новак
Gazechimp Караван Влечење Hitch Покрие УВ-Блокада ПВЦ RV Опфаќа Дожд Прашина 40x87x62cm

Gazechimp Караван Влечење Hitch Покрие УВ-Блокада ПВЦ RV Опфаќа Дожд Прашина 40x87x62cm

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【УВ-Блокада】Ефективно го блокира сончевата светлина и отпорен на УВ оштетување на внатрешноста и гуми. 【Совршен Покривање】Еластична шиење е ставен на предниот и на задниот раб, цврсто покривање на кука за влечење за ефикасно ги штити од дожд, прав и , за внатрешна и надворешна, на потреби за живот. 【Тип】Универзална Водоотпорен Караван/Приколка/Р.В. Влечење Hitch Капак. 【Лесен за Употреба】Тока рака дизајн за полесно функционирање.Лесно да се мијат и чистат. 【Водоотпорен】Водоотпорен дизајн, ефикасно спречување вода од внесување на телото, во одржување на внатрешна приколка конектор чиста и сува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста